Office Hours (8.x-1.16) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: none
fi: ei yhtään

en: no
fi: ei

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Day
fi: Päivä

en: Table
fi: Taulukko

en: All day
fi: Koko päivä

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Select list
fi: Valintalista

en: First day of week
fi: Viikon ensimmäinen päivä

en: Current status
fi: Nykyinen tila

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: About
fi: Tietoja

en: and
fi: ja

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: number
fi: numero

en: 1 exception | @count exceptions
fi[0]: 1 poikkeus
fi[1]: @count poikkeusta

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: not
fi: ei

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: 5 minute
fi: 5 minuuttia

en: 15 minute
fi: 15 minuuttia

en: Time increments
fi: Aikamäärän kasvu

en: 30 minute
fi: 30 minuuttia

en: 24 hour time
fi: 24 tunnin aika

en: 12 hour time
fi: 12 tunnin aika

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: A value must be selected for %part.
fi: %part tarvitsee määritellyn arvon.
