Office Hours (8.x-1.16) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Day
ga: Lá

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: and
ga: agus

en: - Any -
ga: - Iad uile -
