Office Hours (8.x-1.16) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: none
lv: neviens

en: no
lv: nē

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Comment
lv: Komentārs

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: All day
lv: Visu dienu

en: before
lv: pirms

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: 1 exception | @count exceptions
lv[0]: @count izņēmums
lv[1]: @count izņēmumi
lv[2]: @count izņēmumi

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: not
lv: nav

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes
