Office Hours (8.x-1.17) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: and
ur: اور
