Office Hours (8.x-1.18) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: none
be: няма

en: no
be: не

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Day
be: Дзень

en: Table
be: Табліца

en: Hidden
be: Схаваць

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: First day of week
be: Першы дзень тыдню

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: 1 exception | @count exceptions
be[0]: 1 выключэнне
be[1]: @count выключэнняў

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Add exception
be: Дадаць выключэнне

en: 5 minute
be: 5 хвілін

en: 15 minute
be: 15 хвілін

en: Time increments
be: Часавыя прырашчэнні

en: 30 minute
be: 30 хвілін

en: A value must be selected for %part.
be: Значэнне павінна быць абранае для %part.
