Office Hours (8.x-1.18) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: none
el: κανένα

en: no
el: όχι

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Day
el: Ημέρα

en: Table
el: Πίνακας

en: All day
el: Ολοήμερο

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: First day of week
el: Πρώτη ημέρα της εβδομάδας

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: 1 exception | @count exceptions
el[0]: 1 εξαίρεση
el[1]: @count εξαιρέσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: 5 minute
el: 5 λεπτά

en: 15 minute
el: 15 λεπτά

en: 30 minute
el: 30 λεπτά

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: A value must be selected for %part.
el: Πρέπει να επιλεχθεί μια τιμή για το %part.
