Office Hours (8.x-1.18) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: none
et: puudub

en: no
et: ei

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Select all
et: Vali kõik

en: Collapsed
et: Suletud

en: Hidden
et: Peidetud

en: Clear
et: Tühjenda

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Current status
et: Praegune olek

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: 1 minute
et: 1 minut

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Add @type
et: Lisa @type

en: 1 exception | @count exceptions
et[0]: 1 veaolukord
et[1]: @count veaolukorda

en: not
et: ei

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Office hours
et: Lahtiolekuaeg

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Separators
et: Eraldajad

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: long
et: pikk

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: A value must be selected for %part.
et: Pead valima väärtuse %part jaoks.
