Office Hours (8.x-1.18) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: no
te: కాదు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Day
te: రోజు

en: Table
te: పట్టిక

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: First day of week
te: వారంలో మొదటి రోజు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: About
te: గురించి

en: and
te: మరియు
