Office Hours (8.x-1.19) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: none
bg: не

en: no
bg: не

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: All day
bg: Цял ден

en: Hidden
bg: Скрит

en: Clear
bg: Изчисти

en: Select list
bg: Избор от списък

en: First day of week
bg: Първи ден на седмицата

en: and
bg: и
