Office Hours (8.x-1.19) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: none
bs: ništa

en: Comment
bs: Komentar

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Day
bs: Dan

en: Table
bs: Tabela

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Select list
bs: Select lista

en: Current status
bs: Trenutni status

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: and
bs: i

en: Add @type
bs: Dodaj @type
