Office Hours (8.x-1.19) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: none
ku: هیچ

en: no
ku: نەخێر

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
