Office Hours (8.x-1.19) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: none
lt: joks

en: no
lt: ne

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: number
lt: skaičius

en: 1 exception | @count exceptions
lt[0]: @count išimtis
lt[1]: @count išimtys
lt[2]: @count išimčių

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: A value must be selected for %part.
lt: Reikšmė turi būti pasirinkta %part.

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai
