Office Hours (8.x-1.20) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: none
sk: žiadne

en: no
sk: nie

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Hidden
sk: Skryté

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Select list
sk: Výberové pole

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: number
sk: číslo

en: 1 exception | @count exceptions
sk[0]: 1 výnimka
sk[1]: @count výnimky
sk[2]: @count výnimiek

en: Field types
sk: Typy polí

en: 24 hour time
sk: 24-hodinový čas

en: 12 hour time
sk: 12-hodinový čas

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
