Office Hours (8.x-1.21) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: none
hr: ništa

en: no
hr: ne

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: All day
hr: Cijeli dan

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Clear
hr: Očisti

en: Select list
hr: Lista odabira

en: First day of week
hr: Prvi dan u tjednu

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: number
hr: broj

en: 1 exception | @count exceptions
hr[0]: 1 izuzetak
hr[1]: @count izuzetka
hr[2]: @count izuzetaka
