Office Hours (8.x-1.21) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: none
ka: არცერთი

en: no
ka: არა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Hidden
ka: დამალული

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
