Office Hours (8.x-1.21) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: no
ug: ياق

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Day
ug: كۈن

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: First day of week
ug: ھەپتىنىڭ باشلىنىدىغان كۈنى

en: About
ug: ھەققىدە

en: number
ug: سان
