Office Hours (8.x-1.22) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: none
da: ingen

en: no
da: nej

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Comment
da: Kommentar

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Day
da: Dag

en: Table
da: Tabel

en: All day
da: Hele dagen

en: Hidden
da: Skjult

en: Clear
da: Ryd

en: Select list
da: Valgliste

en: First day of week
da: Første dag i ugen

en: Current status
da: Aktuel status

en: Default value
da: Standardværdi

en: 1 minute
da: 1 minut

en: About
da: Om

en: and
da: og

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: number
da: tal

en: Number of days to show
da: Antal viste dage

en: 1 exception | @count exceptions
da[0]: 1 undtagelse
da[1]: @count undtagelser

en: not
da: ikke

en: Field types
da: Felttyper

en: Add exception
da: Tilføj undtagelse

en: 5 minute
da: 5 minutter

en: 15 minute
da: 15 minutter

en: Time increments
da: Tidsintervaller

en: 30 minute
da: 30 minutter

en: 24 hour time
da: 24 timer

en: 12 hour time
da: 12 timer

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.

en: A value must be selected for %part.
da: Der skal vælges en værdi til %part.

en: Composite elements
da: Sammensatte elementer
