Office Hours (8.x-1.22) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: none
nn: ingen

en: no
nn: nei

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Comment
nn: Kommentar

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Day
nn: Dag

en: Table
nn: Tabell

en: All day
nn: Heile dagen

en: Hidden
nn: Skjult

en: Select list
nn: Listevalg
