Office Hours (8.x-1.23) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Day
gu: દિવસ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: First day of week
gu: અઠવાડિયાનો પહેલો દિવસ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને

en: 5 minute
gu: ૫ મિનિટ

en: 15 minute
gu: ૧૫ મિનિટ

en: 30 minute
gu: ૩૦ મિનિટ
