Office Hours (8.x-1.24) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: no
ps: نه

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Day
ps: ورځ

en: Table
ps: لښتيال

en: Hidden
ps: پټ

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: About
ps: په اړه

en: and
ps: او

en: 5 minute
ps: ۵ دقيقه

en: 15 minute
ps: ۱۵دقيقه

en: 30 minute
ps: ۳۰ دقيقه

en: 24 hour time
ps: ۲۴ ساعته وخت

en: 12 hour time
ps: ۱۲ ساعته وخت
