Office Hours (8.x-1.25) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: none
bn: একটিও নয়

en: To
bn: বরাবর

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Day
bn: দিন

en: Table
bn: টেবিল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
