Office Hours (8.x-1.25) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagfesting

en: none
is: eingin

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Comment
is: Viðmerking

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Day
is: Dagur

en: Table
is: Talva

en: Hidden
is: Krógvað

en: First day of week
is: Fyrsti dagur í vikuni

en: About
is: Um

en: and
is: og
