Office Hours (8.x-1.25) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: none
jv: ora ana

en: no
jv: ora

en: To
jv: Marang

en: Comment
jv: Komèntar

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Day
jv: Dina

en: Table
jv: Tabel

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: First day of week
jv: Dinā pertama sākā pekan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: About
jv: Ngenani

en: 1 exception | @count exceptions
jv[0]: 1 pangecualian
jv[1]: @count pengecualian
