Office Hours (8.x-1.25) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: none
sv: ingen

en: no
sv: nej

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Comment
sv: Kommentar

en: Plain text
sv: Ren text

en: Day
sv: Dag

en: Table
sv: Tabell

en: All day
sv: Hela dagen

en: Hidden
sv: Dold

en: Clear
sv: Rensa

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: First day of week
sv: Första dagen i veckan

en: Current status
sv: Aktuell status

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: About
sv: Om

en: and
sv: och

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Number of days to show
sv: Antal dagar att visa

en: 1 exception | @count exceptions
sv[0]: 1 undantag
sv[1]: @count undantag

en: not
sv: inte

en: Seasons
sv: Säsonger

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Add exception
sv: Lägg till undantag

en: 5 minute
sv: 5 minuter

en: 15 minute
sv: 15 minuter

en: Time increments
sv: Tidssteg

en: 30 minute
sv: 30 minuter

en: 24 hour time
sv: 24-timmarstid

en: 12 hour time
sv: 12-timmarstid

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: A value must be selected for %part.
sv: Ett värde måste väljas för %part.
