Office Hours (8.x-1.26) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: none
az: yoxdur

en: no
az: yox

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Hidden
az: Gizli

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü

en: Default value
az: Standart qiymət

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: not
az: yox

en: Field types
az: Sahə növləri
