Office Hours (8.x-1.26) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: none
mn: хоосон

en: no
mn: үгүй

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр

en: and
mn: ба
