Office Hours (8.x-1.27) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: none
km: គ្មាន

en: no
km: ទេ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: First day of week
km: ថ្ងៃ​ដើម​សប្ដាហ៍

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: 1 exception | @count exceptions
km[0]: ករណី​លើក​លែង​ ១
