Office Hours (8.x-1.27) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: none
sl: nič

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Table
sl: Tabela

en: Hidden
sl: Skrito

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in
