Office Hours (8.x-1.28) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: First day of week
dz: བདུན་ཕྲག་གི་ཉིནམ་དང་པ།

en: and
dz: དང་
