Office Hours (8.x-1.29) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Day
ml: ദിവസം

en: and
ml: കൂടാതെ
