Office Hours (8.x-1.29) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: none
ms: tiada

en: no
ms: tidak

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Comment
ms: Komen

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Day
ms: Hari

en: Table
ms: Jadual

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: First day of week
ms: Hari pertama dalam minggu

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: About
ms: Perihal

en: and
ms: dan
