Office Hours (8.x-1.29) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: none
oc: pas cap

en: no
oc: non

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Day
oc: Jorn

en: Table
oc: Tablèu

en: Hidden
oc: Amagat

en: Clear
oc: Escafar

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: First day of week
oc: Primièr jorn de la setmana

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: number
oc: nombre

en: not
oc: pas

en: Add exception
oc: Apondre una excepcion

en: 5 minute
oc: 5 minutas

en: 15 minute
oc: 15 minutas

en: Time increments
oc: Incréments de temps

en: 30 minute
oc: 30 minutas
