Office Hours (8.x-1.29) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: none
vi: không có

en: no
vi: không

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Day
vi: Ngày

en: Table
vi: Bảng

en: before
vi: trước

en: after
vi: sau

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: First day of week
vi: Ngày đầu tiên của tuần

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: About
vi: Giới thiệu

en: and
vi: và

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: number
vi: số

en: Add exception
vi: Thêm ngoại lệ
