Office Hours (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: none
nl: geen

en: Comment
nl: Reactie

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Hidden
nl: Verborgen

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Current status
nl: Huidige status

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Validate hours
nl: Valideer uren

en: Office Hours
nl: Kantoortijden

en: and
nl: en

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: number
nl: getal

en: Number of days to show
nl: Aantal te tonen dagen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: Show all days
nl: Alle dagen tonen

en: Hide all days
nl: Alle dagen verbergen

en: 24 hour time
nl: 24-uursnotatie

en: 12 hour time
nl: 12-uursnotatie

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: Composite elements
nl: Samengestelde elementen

en: Show only current day
nl: Alleen huidige dag tonen

en: time slot
nl: tijdslot

en: Number of time slots per day
nl: Aantal tijdslots per dag

en: Copy previous day
nl: Vorige dag kopiëren

en: Copy last day
nl: Laatste dag kopiëren
