Office Hours (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Date
he: תאריך

en: none
he: ללא

en: Comment
he: תגובה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Hidden
he: מוסתר

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Current status
he: סטטוס נוכחי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: and
he: וגם

en: Add @type
he: הוספת @type

en: number
he: מספר

en: 5 minute
he: 5 דקות

en: 15 minute
he: 15 דקות

en: 30 minute
he: 30 דקות
