Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Performance
cs: Výkon

en: Send
cs: Poslat

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Temperature
cs: Teplota

en: Languages
cs: Jazyky

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
