Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Send
eu: Bidali

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
