Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Send
gu: મોકલો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: About
gu: વિશે
