Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Size
hi: आकार

en: URL:
hi: यू आर एल:

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Send
hi: भेजें

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Languages
hi: भाषायें

en: About
hi: के बारे में
