Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Send
mr: पाठवा

en: Temperature
mr: तापमान

en: Languages
mr: भाषा
