Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Size
oc: Talha

en: URL:
oc: URL  :

en: Performance
oc: Performància

en: Send
oc: Mandar

en: Languages
oc: Lengas

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
