Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Size
ta: அளவு

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: About
ta: பற்றி
