Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: Performance
te: పనితీరు

en: Send
te: పంపించు

en: Languages
te: భాషలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
