Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Model
uk: Модель

en: Model Information
uk: Інформація про модель

en: Send
uk: Надіслати

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Temperature
uk: Температура

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Usage
uk: Використання

en: Source:
uk: Джерело:

en: About
uk: Про модуль

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Downloading
uk: Завантаження

en: Ready
uk: Готово

en: Processing...
uk: Працюю...

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Model ID
uk: Ідентифікатор моделі

en: Page:
uk: Сторінка:
