Organic Groups (2.0.0) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Role name
az: Rol adı

en: State
az: Dövlət

en: Role
az: Rollar

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Permissions
az: İcazələr

en: Cron
az: Kron

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Permission
az: İcazə

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.

en: Edit permissions
az: İcazələri redaktə edin

en: Bulk update
az: Toplu yeniləmə

en: %type_name: Create new content
az: %type_name: Yeni məzmun yaradın

en: %type_name: Edit own content
az: %type_name: Öz məzmununu redaktə edin

en: %type_name: Edit any content
az: %type_name: İstənilən məzmunu redaktə edin

en: %type_name: Delete own content
az: %type_name: Öz məzmununu silin

en: %type_name: Delete any content
az: %type_name: İstənilən məzmunu silin

en: Access operation to check
az: Yoxlamaq üçün giriş əməliyyatı

en: Appears in: @bundles.
az: Burada görünür: @bundles.

en: Change handler
az: İşləyicini dəyişdirin

en: The name for this role. Example: "Moderator", "Editorial board", "Site architect".
az: Bu rolun adı. Nümunə: "Moderator", "Redaksiya şurası", "Sayt memarı".

en: Reference type
az: İstinad növü

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Multiple arguments
az: Çoxlu arqumentlər

en: Single ID
az: Tək ID

en: One or more IDs separated by , or +
az: , və ya + ilə ayrılmış bir və ya daha çox ID

en: User role weight
az: İstifadəçi rolunun çəkisi

en: @label referenced from @field_name
az: @field_name -dən istinad edilən @label

en: @entity using @field_name
az: @field_name istifadə edən @entity

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
az: Hər @entity @field_name seti ilə @label əlaqələndirin.
