Organic Groups (2.0.0) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: Role
km: តួនាទី

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។

en: Administer permissions
km: គ្រប់​គ្រង​សិទ្ធិ

en: %type_name: Create new content
km: %type_name ៖ បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី

en: %type_name: Edit own content
km: %type_name ៖ កែសម្រួល​មាតិកា​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: %type_name: Edit any content
km: %type_name ៖ កែសម្រួល​មាតិកា​ណាមួយ

en: %type_name: Delete own content
km: %type_name ៖ លុប​មាតិកា​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: %type_name: Delete any content
km: %type_name ៖ លុប​មាតិកា​ណាមួយ
