Organic Groups (2.0.0) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: %type_name: Create new content
lo: %type_name: ສ້າງເນື້ອໃນໃໝ່

en: %type_name: Edit own content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Edit any content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ

en: %type_name: Delete own content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Delete any content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ
