Organic Groups (2.0.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд
