Organic Groups (2.0.0) - en to ms translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Edit
ms: Sunting

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Create
ms: Cipta

en: Active
ms: Aktif

en: Roles
ms: Peranan

en: Role name
ms: Nama peranan

en: Role
ms: Peranan

en: Add user
ms: Tambah pengguna

en: Pending
ms: Menunggu

en: The changes have been saved.
ms: Perubahan telah disimpan.

en: Blocked
ms: Disekat

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Permission
ms: Keizinan

en: Add role
ms: Tambah peranan

en: Save permissions
ms: Simpan kebenaran

en: You do not have any administrative items.
ms: Anda tidak mempunyai apa-apa item tadbiran.

en: Add roles
ms: Tambah peranan

en: Remove roles
ms: Buang peranan

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin adalah tidak sah. Masukkan satu nama yang lain daripada %invalid.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ms: Amaran: Berikan kepada peranan terpercaya sahaja; keizinan ini mempunyai implikasi keselamatan.

en: Administer permissions
ms: Tadbirkan keizinan

en: %type_name: Create new content
ms: %type_name: Ciptakan kandungan baharu

en: %type_name: Edit own content
ms: %type_name: Edit kandungan sendiri

en: %type_name: Edit any content
ms: %type_name: Edit mana-mana kandungan

en: %type_name: Delete own content
ms: %type_name: Padamkan kandungan sendiri.

en: %type_name: Delete any content
ms: %type_name: Padamkan mana-mana kandungan
