Organic Groups (2.0.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje
